CZĘSTOCHOWA

Trendy Hair Fashion w Częstochowie to sześć miejsc, w których fryzjerstwo to coś więcej niż dobry fryzjer. Artystyczne i kreatywne podejście do fryzjerstwa sprawia, że najlepszy salon fryzjerski w Częstochowie znajdą Państwo w dogodnej dla siebie lokalizacji. Krasińskiego 6, Strażacka 2/6 pawilon 12, Aleja Wolności 19, Dąbrowskiego 5, Brzozowa 2/8 pawilon 153, Dekabrystów 83A – w każdej z tych lokalizacji czeka na Państwa profesjonalna ekipa pełna pasji i zaangażowania.

W częstochowskim Trendy Hair Fashion znajdą Państwo pełen wachlarz usług w dziedzinie fryzjerstwa naturalnego. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, koloryzacja włosów, najmodniejsze fryzury – wszystko to w wymiarze większym niż tylko dobry fryzjer. Doskonały przykład stanowi zupełnie niestandardowe mycie głowy. Wstęp do strzyżenia w Trendy Hair Fashion rozpoczyna się Masażem Shiatsu. To chwila relaksu, której każdy z nas potrzebuje w ciągu dnia. Strzyżenie to dla naszych stylistów początek pracy nad Państwa ostatecznym wizerunkiem. Gwarantujemy, że indywidualne podejście do klienta oraz pasja, z którą pracujemy sprawi, że nowa fryzura będzie wyglądać idealnie.

Koloryzacja włosów to coś dla poszukujących większych zmian. Najlepszy salon fryzjerski w Częstochowie daje możliwość spełnienia każdego kolorystycznego marzenia. Farbowanie w Trendy Hair Fashion to aż cztery możliwe do wyboru wersje koloryzacji włosów. Profesjonaliści w naszych salonach dobiorą rodzaj koloryzacji do koloru, który chcą Państwo uzyskać. Niezależnie od tego, czy w Państwa głowach pojawia się ognista czerwień, szalony róż czy klasyczny blond – po wyjściu z salonu Trendy Hair Fashion nie pozostaną Państwo niezauważeni.

Ostatecznym krokiem do idealnego wyglądu jest modelowanie włosów. Niezależnie od ich długości, nasze artystyczne i kreatywne podejście do fryzjerstwa sprawia, że zagości na nich najmodniejsza fryzura. Wiemy, że upięcia i profesjonalne czesanie kojarzy się Państwu z wielkimi wyjściami. W Trendy Hair Fashion chcemy sprawić, by codziennie wyglądali Państwo jak na czerwonym dywanie. Jeśli dobry fryzjer to za mało – Trendy Hair Fashion jest odpowiedzią na Państwa wymagania.