KRAKÓW

Najlepszy salon fryzjerski w mieście Kraków to więcej niż dobry fryzjer. Krakowskie Trendy Hair Fashion to aż siedem dogodnych lokalizacji w sercu Królewskiego Miasta. W naszych salonach pracują prawdziwi profesjonaliści, pełni pasji i zaangażowania. To wszystko sprawia, że nowoczesne fryzjerstwo pod Wawelem nabiera nowego wymiaru.

Nowoczesne i artystyczne podejście do fryzjerstwa sprawia, że w Trendy Hair Fashion każdy klient traktowany jest po królewsku. Dlatego też, strzyżenie rozpoczyna się zupełnie niestandardowo. W  czasie standardowego mycia głowy zaskoczymy Państwa bardzo niestandardowym elementem -  Masaż Shiatsu pozwoli na odrobinę relaksu. Przy okazji będzie idealnym wstępem do dalszego etapu pracy nad perfekcyjną fryzurą. Strzyżenie damskie oraz strzyżenie męskie to moment, w którym dzieje się magia większa niż ta Lajkonika. Nasi styliści dobiorą strzyżenie tak, by idealnie pasowało do Państwa.

Dla pragnących większych zmian – koloryzacja włosów. Modna fryzura zaczyna się od strzyżenia, ale koloryzacja może ją tylko podkreślić! Niezależnie od tego, jaki kolor znajduje się w Państwa marzeniach – dla Trendy Hair Fashion nie ma rzeczy niemożliwych. Farbowanie włosów w najlepszym salonie fryzjerskim w Krakowie to czysta przyjemność. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy cztery rodzaje farbowania, dzięki którym każdy kolor wyglądać będzie idealnie.

Modne fryzury w Trendy Hair Fashion to połączenie nowoczesności i artystycznego podejścia do fryzjerstwa. Najlepszy salon fryzjerski w Krakowie spełni każde marzenie fryzjerskie, które pojawiło się w Państwa głowie. Modelowanie krótkich włosów czy robienie cudów z włosów długich to dla nas czysta przyjemność. Dlatego modne fryzury zawsze będą łączyły się z Trendy Hair Fashion. Bogaty wybór lokalizacji w Krakowie powoduje, że w każdym miejscu i o każdej porze mogą Państwo poczuć się idealnie. Aleja Kijowska 24, Dobrego Pasterza 21, Kordylewskiego  5a,  Karmelicka 33, Starowiślana 47, Chmielniec 2A/P3 czy Turniejowa 73F/50 – w każdym z tych miejsc, czeka na Państwa dobry fryzjer pełen pasji!